حمایت از ساخت داخل در صنعت
پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش

درباره نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش

در سال ۱۳۹۸ و پیرو نامگذاری این سال به نام «رونق تولید» شرکت بهاران تدبیر کیش به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های برگزار کننده رویدادهای اقتصادی، رویدادی را تحت عنوان نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی طراحی و برنامه ریزی نمود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سازمان منطقه آزاد کیش و بانک صادرات ایران، ضمن استقبال از این طرح با مشارکت فعال از برگزاری این رویداد حمایت کردند.

برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره این رویداد ،مقدمه ایی بر حضور و مشارکت گسترده زیست بوم توسعه صنعت پتروشیمی در دومین دوره ( سال ۱۳۹۹ ) و نیز سومین دوره ( سال 1400 ) گردید.

دستگاه‌های همکار

گالری آخرین تصاویر

دستاوردهای دو دوره گذشته رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی به همراه حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس ،دبیرخانه شورایعالی مناطق ازاد و ویژه اقتصادی، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی و سایر ارکان توسعه صنعت پتروشیمی موجب ایجاد موجی از امیدواری و انگیزه در تولیدکنندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان و تامین کنندگان تجهیزات و نیازهای فناورانه صنعت استراتژیک پتروشیمی گردید.

استقبال بی سابقه شرکت ها، موسسات، نهادها و سایر ارکان زیست بوم توسعه صنعت پتروشیمی و افزوده شدن بخش پالایشگاهی و پتروپالایشی به رویداد موجب گردید سومین دوره این رویداد با دستاوردهای به مراتب بیشتر از دوره های گذشته از تاریخ ۲ لغایت ۴ اسفند ماه ۱۴۰۰ در جزیره کیش برگزارگردد.

آخرین اخبار

وقت چرخش در صنعت پخش

پنل «دنیای‌اقتصاد» در نمایشگاه صنعت پخش بررسی کرد؛ امکان استفاده از فناوری نوین به جای روش‌های سنتی توزیع وقت چرخش…

کلید مدرن‌سازی «صنعت پخش»

جهان امروز درگیر انقلاب دیجیتال یا به قولی انقلاب صنعتی چهارم است. کلان داده، روباتیک، پلتفرم‌‌های اینترنت اشیا، فضا و…
فهرست