حمایت از ساخت داخل در صنعت
پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش

درباره نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش

در سال ۱۳۹۸ و پیرو نامگذاری این سال به نام «رونق تولید» شرکت بهاران تدبیر کیش به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های برگزار کننده رویدادهای اقتصادی، رویدادی را تحت عنوان نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی طراحی و برنامه ریزی نمود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سازمان منطقه آزاد کیش و بانک صادرات ایران، ضمن استقبال از این طرح با مشارکت فعال از برگزاری این رویداد حمایت کردند.

برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره این رویداد ،مقدمه ایی بر حضور و مشارکت گسترده زیست بوم توسعه صنعت پتروشیمی در دومین دوره ( سال ۱۳۹۹ ) و نیز سومین دوره ( سال 1400 ) گردید.

دستگاه‌های همکار

گالری آخرین تصاویر

دستاوردهای دو دوره گذشته رویداد حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی به همراه حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس ،دبیرخانه شورایعالی مناطق ازاد و ویژه اقتصادی، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی و سایر ارکان توسعه صنعت پتروشیمی موجب ایجاد موجی از امیدواری و انگیزه در تولیدکنندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان و تامین کنندگان تجهیزات و نیازهای فناورانه صنعت استراتژیک پتروشیمی گردید.

استقبال بی سابقه شرکت ها، موسسات، نهادها و سایر ارکان زیست بوم توسعه صنعت پتروشیمی و افزوده شدن بخش پالایشگاهی و پتروپالایشی به رویداد موجب گردید سومین دوره این رویداد با دستاوردهای به مراتب بیشتر از دوره های گذشته از تاریخ ۲ لغایت ۴ اسفند ماه ۱۴۰۰ در جزیره کیش برگزارگردد.

آخرین اخبار
فهرست