پاویون تخصصی البرز در نمایشگاه بین المللی”انجمن صنعت پخش” برپا می شود

 

 

رییس هیات مدیره انجمن صنعت پخش  البرز از برپایی پاویون تخصصی استان در ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انجمن صنعت پخش ایران در  کیش خبر داد.

به گزارش دبیرخانه رویداد و به نقل از پایگاه خبری نوشتار البرز، حسین صادقی در نشست خبری  روز پنجشنبه گفت: حضور صنعتگران البرزی در این نمایشگاه را اقدامی موثر در بهبود و توسعه  نظام توزیع و تکمیل زنجیره عرضه محصولات استان عنوان کرد.

وی گفت: پاویون تخصصی البرز در این نمایشگاه که از 18 الی 20 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: این پاویون مسیر را برای تقویت و توسعه بازار و بازاریابی سازمان یافته عرضه محصولات و خدمات  استان هموار می کند.

حسین صادقی  با دعوت از صنعتگران  برای حضور در این نمایشگاه تاکید کرد: بستر در  راستای توسعه بازار و مارکت آنها وجود دارد.

رییس هیات مدیره انجمن صنعت پخش  البرز نقش آفرینی در گسترش ارتباطات بین المللی را از دیگر مزایای تشکیل پاویون های بین المللی عنوان کرد و افزود: با همکاری وزارت امور خارجه از هیات های تجاری بین المللی و داخلی،  سفارت خانه های مقیم دعوت شده است در این نمایشگاه بین المللی حضور یابند.

صادقی گفت: بستر سازی برای ارتباط مستقیم شرکت های تولید کننده و پخش جهت همکاری و انعقاد قرارداد با فعالان اقتصادی استان و توزیع و پخش محصولات استان البرز، در دیگر استان ها از دیگر اهداف برپایی پاویون تخصصی البرز در این نمایشگاه بین المللی است.

رییس هیات مدیرها صنعت پخش استان البرز افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید  برجسته با هدف “آشنایی با قواعد تجارت بین الملل”، “بستر سازی لازم را برای ارتباط مستقیم شرکت های تولید کننده و پخش” مهیا می کند.

وی نام گذاری امسال به عنوان سال جهش تولید با مشارکت مردم از سوی رهبر معظم انقلاب را بسترساز حرکتی پرشتاب در فع مونع تولید عنوان کرد و گفت: این مهم وظیفه خطیری را  برعهده آحاد مردم و فعالان اقتصادی در مسیر رونق اقتصاد استان و کشور محول کرده است.

صادقی  از البرز به عنوان یک استان صنعتی مهم با ظرفیت‌ بالای تولید به ویژه درحوزه صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی و دیگر کالاهای استراتژیک نام برد.

صادقی گفت: بسیاری از برندهای تولیدی البرز به عنوان محصولات درجه یک و صادرات محور کشور مطرح است و تولیدات این استان در بازارهای صادراتی مشتریان فراوانی دارد.

رییس هیات مدیره انجمن صنعت پخش استان البرز  ماموریت‌ مهم این انجمن را  توزیع و پخش کالاهای با کیفیت ایرانی در بازار های داخلی و خارجی ذکر کرد و افزود:  هدف ما کمک به تولید کنندگان برای بهتر دیده شدن است.

صادقی بیان کرد: یکی از روش‌های کارآمد و موثر در اجرای منویات مقام معظم رهبری درحوزه  تولید را توجه خاص به مولفه زنجیره تامین دانست.

وی تصریح کرد: باید فضایی مناسب برای ایجاد  تعامل بیشتر میان تولید کننده و بازار ایجاد شود تا بتوانیم بدون دغدغه موانع در مسیر توسعه زنجیره تامین در حوزه تولید را بر طرف کنیم.

وی ایجاد پاویون تخصصی استان البرز درششمین نمایشگاه بین المللی صنعت پخش در جزیره کیش را  اقدامی مهم در تقویت تعامل میان فعالان اقتصادی استان البرز عنوان کرد.

فهرست